Jak na pasivní příjem jako programátor skrze hostingové affiliate programy

24. 6. 2022
Jak na pasivní příjem jako programátor skrze hostingové affiliate programy

Jako programátor máte spoustu možností, jak si vytvořit pasivní příjem. Jedna z možností je využít affiliate hostingových služeb, díky kterým získáte za každou objednávku část peněz zpět.

Jak to přesně funguje?

Velké hostingové společnosti, jako je Wedos, Váš Hosting, Websupport, A2 Hosting… nabízejí možnost zapojit se do jejich provizního systému. Za každý doporučený produkt získáte provizi, jedná se tedy o jednu z možností, jak si vytvořit pasivní příjem a jednoduše monetizovat práci.

Většinou si stačí vybrat typ produktu (kampaně) a pomocí provizních odkazů nebo slevových kódů směřovat uživatele na webové stránky partnerů. Pokud si na základě vašeho odkazu zákazník zakoupí službu, získáte odměnu za zprostředkování objednávky.

Jak vysoké jsou odměny za provizy?

Každá společnost má odměny nastavené jinak, například u webhostingu Wedos můžete získat provizi 10 až 50 % za danou objednávku. Jiné společnosti mohou nabízet nižší procenta odměny, ale provizi získáte i za každé prodloužení služeb, což může ve výsledku znamenat vyšší výnosy.

Doporučené affiliate partneři

Z mé zkušenosti vždy nejlépe fungují velcí hráči na trhu, kteří jsou obecně známi i pro širokou veřejnost. Mezi ně bezesporu patří Wedos, který doporučuji všem, co se chtějí vydat cestou affiliate marketingu. Kampaně pak mohou vypdat takto.

Pokud jste zkušenější programátor a potřebujete kvalitnější služby, zvolil bych službu Websupport, která má hostingové služby na vysoké úrovni a skvělou technickou podporu.

Jak se zaregistrovat do affiliate programu?

Wedoshttps://partner.wedos.as/
Webglobehttps://www.webglobe.cz/affiliate
Váš hostinghttps://www.vas-hosting.cz/provizni-system

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Tato stránka je chráněna službou reCaptcha a platí zásadyochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Doporučené články